Aromaterapie

Aromaterapie je prastará metoda léčby a relaxace. Spojuje sílu vůní s lidskými smysly a emocemi. Tato alternativní terapeutická metoda používá esenciální oleje, které jsou extrahovány z různých částí rostlin, k dosažení duševníhofyzického zdraví. Může být prováděna různými způsoby: inhalací, masáží, koupelí nebo kompresí.

Nabízí širokou škálu blahodárných účinků pro tělo a mysl: pomáhá snížit stres a úzkost, povzbuzuje náladu a zvyšuje energii, ulevuje od bolesti, zlepšuje kvalitu spánku a může podpořit imunitní systém.

Při používání aromaterapie je důležité dodržovat některá bezpečnostní opatření. Esenciální oleje by neměly sloužit k přímému požití a měly by být ředěny nosným olejem před aplikací na kůži. Některé oleje jsou kontraindikovány v době těhotenství. U dětí a osob se zdravotním omezením je nutné konzultovat použití aromaterapie s lékařem nebo s kvalifikovaným odborníkem na aromaterapii.

Aromaterapie

Kdo jsem?

Jsem poradenský psycholog, psychoterapeut, mediátor a akreditovaný dopravní psycholog.

Ve své práci vycházím ze vzdělání, dlouhodobé praxe a neustálého doplňování odborné kvalifikace.

Více informací

Psycholog Chrudim

IČ: 88654010

Sídlo: Chrudim IV, Čáslavská 360 (mapa)

101 - Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona

+420 773 197 177

Možnost parkování

- Masarykovo náměstí
- na parkovišti u paneláku v Čáslavské ulici
- v ulici Smetanova, Dvořákova, Čs. armády

Chcete objednat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: